خدمات اجرایی


خدمات شبکه‌های کامپیوتری:

اگر تازه شروع به فعالیت نموده‌اید، جابجایی دفتر داشته‌اید و یا مشکلی در بستر کابلی و وایرلس شبکه شما وجود دارد، جهت اجرا و یا بهبود آن در خدمتتان هستیم.
پس از بررسی و محاسبه سرویس‌های موجود و سرویس‌های درخواستی بهترین تجهیزات و مناسب‌ترین سرور را پیشنهاد می‌کنیم.
استفاده بهینه از منابع سرور توسط مجازی‌سازی آن صورت می‌گیرد. یعنی با استفاده از تکنولوژی و نرم‌افزارهای روز دنیا نهایت استفاده را یک سرور می‌کنیم. به جای چند سرور فیزیکی، یک سرور با چند ماشین ماشین‌مجازی راه‌اندازی می‌کنیم.
سوئیچ، روتر، اکسس پوینت، مودم، رادیو و سایر تجهیزاتتان را بر اساس اصول و استانداردها در جای مناسب خود قرار داده و تنظیمات لازم را روی آنها اعمال می کنیم.
پس از راه‌اندازی بستری مناسب و حرفه‌ای نوبت به روی کار آمدن مدیر شبکه می‌رسد. اکتیودایرکتوری پایه و اساس مدیریت شبکه می‌باشد. این سرویس را به همراه مشتقات آن به بهترین نحو روی شبکه‌تان راه‌اندازی می‌کنیم.
اگر کارخانه دارید و یا به صورت شعبه‌ای کار می‌کنید نگران برقراری ارتباط و مدیریت متمرکز آنها نباشید. راه‌های زیادی برای ارتباط آنها وجود دارد. همچنین راهکارهای خوبی جهت مدیریت چنین شبکه‌هایی داریم.
اگر به اینترنت متصل هستید، پس با مشکلات آن نیز آشنا هستید. اتصال از بیرون و یا امنیت در برقراری ارتباط از بیرون، مدیریت پهنای باند، مدیریت حجم مصرفی اینترنت، گزارش مصرف اینترنت کاربران از جمله مواردی می‌باشد که جزء مشکلات شما و رفع آن تخصص ماست.
نصب و راه‌اندازی آنتی‌ویروس تحت شبکه، تهیه مستمر فایل پشتیبان از منابع مهم شبکه، مدیریت درگاه‌های ارتباطی شبکه مانند USB/CD/DVD/Bluetooth، بروزرسانی نرم‌افزارهای شبکه و گزارش‌گیری از رخدادهای شبکه موارد بسیار مهمی است که برای تک تک آنها راهکار داریم.
کنترل و مدیریت منابع

کنترل و مدیریت منابع

  • کنترل مصرف کاربران مانند اعمال محدودیت بر سرعت، حجم، زمان و منابع شبکه و اینترنت از مهمترین سرویس‌هایی است که در شبکه نیاز است.
مجازی‌سازی

مجازی‌سازی

  • کارایی، صرفه‌جویی و بهره‌وری را با پیاده‌سازی به روزترین تکنولوژی مجازی‌سازی دنیا توسط کارشناسان مجرب ما در شبکه خود تجربه کنید.
اصلاح و ارتقا

اصلاح و ارتقا

  • بررسی ساختار موجود شبکه، ثبت مشکلات، بروزرسانی سرورها و سرویس‌ها به همراه ارتقاء و اجرا برای رسیدن به وضعیت مطلوب.
طراحی و راه اندازی شبکه

طراحی و راه‌اندازی شبکه

  • طراحی و تدوین حرفه‌ای پلن شبکه، آماده‌سازی چک لیست و اجرای آن به بهترین نحو.