میزبانی وبهاست به فضایی گفته می‌شود که داده‌ها و کدهای وب سایت بر روی آن قرار می‌گیرد و امکاناتی از قبیل دسترسی به دیتابیس و ارسال و دریافت ایمیل و اجرای کدها و... را فراهم می‌کند.

هاستینگ کاوش افزار دانش برنا بر روی سخت‌افزارهای مختص سرور در پیشرفته‌ترین مراکز داده هاست دنیا، در ایران و اروپا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین‌های مجرب و سیستم‌های مانیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.

خدمات هاستینگ شرکت کاوش افزار دانش برنا شامل انواع سرویس‌های هاست لینوکس و هاست ویندوز و هاست ویندوز ایران و هاست وردپرس و هاست ایمیل و هاست لینوکس ایران و نمایندگی هاست و سرور مجازی و سرور مجازی اختصاصی ارزان و و اختصاصی برای اشخاص؛ شرکت‌های تجاری و سازمان‌های خصوصی و دولتی در مراکز داده پیشرفته هاستینگ ایران و اروپا است.

متفاوت با بسیاری از سرویس‌دهندگان هاستینگ در ایران، کاوش افزار دانش برنا تنها از سخت‌افزار مختص سرور برای اطمینان کامل از پایداری و جلوگیری از هرگونه مشکلات ناخواسته قطعی یا کندی و از بین رفتن اطلاعات و سرویس‌دهی بهتر هاستینگ به مشتریان خود استفاده می‌کند. ترکیب تجهیزات حرفه‌ای با دانش و تخصص نگهداری نرم‌افزاری و استفاده از سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ زند آی.پی.اس موجب پایداری همراه با در اختیار داشتن منابع بیشتر در سرورها می‌شود و در نتیجه خدمات وب سایت‌ها با سرعت و ایمنی و پایداری بالاتری به مشتریان ارائه می‌گردد.

امنیت سرورهای وب هاستینگ امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای هاست خود را با آخرین بسته‌های نرم‌افزاری بروزآوری می‌کنیم. سرورهای میزبانی کاوش افزار دانش برنا مجهز به سیستم های هوشمند هاستینگ از جمله فایروال و ماژول‌های امنیتی بر روی وب سرور میزبانی وب و سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ Zand IPS می‌باشد، و امکان حمله و نفوذ به سایت‌ها را به حداقل می‌رساند.
جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با خدمات هاستینگ ویندوز و هاستینگ لینوکس روی سرویس میزبانی وب مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه مربوطه راهنمایی شوید.